O mně

Jmenuji se Filip Kovářík, narodil jsem se v roce 2001, v roce 2020 jsem maturoval a nyní navštěvuji Vysokou školu ekonomickou v Praze, fakultu národohospodářskou. Mezi mé koníčky patří především jízda na motorce a jako správného muže mě přitahují věci okolo aut, také se rád vzdělávám v oblasti finanční gramotnosti, investic a ekonomiky.

M&M Reality

Začal jsem pracovat jako realitní makléř pro M&M Reality. Chci se zaměřit především na investiční nemovitosti. Velmi mě láká prodej prvorepublikových vil, ještě před rekonstukcí. Svůj business makléře chci především směřovat na sociální sítě, na kterých nevidím v Čechách konkurenci.

Mé investice

Prozatím jediná větší investice, kterou jsem, mimo investic do vzdělání, kdy provedl, byla do kryptoměn. O kryptoměny se zajímám od roku 2017, roku během něhož se Bitcoin v čele všech kryptoměn prodával až za rekordních 20 000 dolarů a následně během pár měsíců spadl na přibližně 3000 dolarů, opadl o něj zájem a spoustu lidí uzavřeli tuto kapitolu jako selhání. Ovšem poslední rok se u Bitcoinu opět vyvíjí aktivita a každým dnem opět přitahuje veřejnost.

Sám mám v kryptoměnách, na můj věk značný, obnos. S částí obchoduji a část držím. O Bitcoinu a kryptoměnách obecně už něco málo vím, jelikož to považuji za můj koníček a rád si o něm dozvídám nové věci, proto jsem se rozhodl sdílet moje poznatky na tento blog.